«

»

6. den #kviff

Den plný poprvé:

Poprvé jsem měla poklidný den festivalového návštěvníka majícího lístky. Žádné fronty ani tlačenice u sálů.

Poprvé se nám pořádně oteplilo a začalo svítit sluníčko, takže koncentrace lidí před Thermalem a vůbec po celém městě se několikanásobně navýšila. Ubylo ale lidí ve frontách čekajících na filmy bez lístků a tak snad dvou a více hodinová čekací doba už nebude pravidlem.

Poprvé jsem prošla celé město od Thermalu až k Puppu pěšky, jinak to byly rychlé cyklo přejezdy.

Poprvé jsem byla letos na čaji o třetí. Hosty byly režisér filmu Pouta R. Špaček a scenárista O. Štindl. Čajoví mistři pro nás připravili čaj Vodní víla a Jolka Krásná všechno, jak jinak než krásně moderovala. Bohužel jsem film Pouta ještě neviděla a tak mě nenapadla žádná otázka a nemohla jsem vyhrát tričko České televize, o které se dnes soutěžilo.

Poprvé za mnou v kině seděla slečna s Tuberkulózou. Z projekce filmu Lollipop monster mám opravdu nepříjemný zážitek. Seděla za mnou jakási slečinka, která celý film prochrchlala. Kdyby to ale bylo jen decentní zakašlání. Tohle byl opravdu „koncert“. Prosím vás nechoďte s tuberou do kina, rušíte všechny okolo! Tohle bylo snad poprvé a naposled ;)

Poprvé jsem navštívila půlnoční večerníčkovou projekci. V sále B bylo ale takové vedro, že jsem po třetím Večerníčku utekla pryč.

Poprvé jsem viděla tyto 3 filmy:

  • Život v jednom dni: Úžasné!
  • Lollipop monster: Některé rodiny by pro svoji lolitku udělaly cokoliv. Lízátka, sex a culíčky included.
  • Sůl života: Starý dědek balí mladé číči, stará se o mámu, která mu ten život pěkně osolí. Průměr.