«

»

Moje poprvé (aneb Lumia 800 #uzvimproc)

Jak jste si možná všimli, dostala se mi do rukou Nokia Lumia 800 a vznikla mezi námi láska na první dotek. Na první pohled mi sice přišla moc hranatá a na první potěžkání těžká a zapínací tlačítko na boku mi přišlo jako neskutečný fail, ale kdepak, Nokiáci to mají vymyšlené perfektně! Růžová barva přitahuje pohledy všech, kdo nás spolu spatří, každý si chce hned sahnout a ohlasy jsou zatím pouze pozitivní. Nahrála jsem si spousty aplikací, ale k těm se dostaneme někdy příště. A jestli jsem našla nějaká negativa? NEGATIVA?!? Zkuste z HTC Wildfire přejít na Lumii a budete taky pět ódy na Nokii :)

 • http://twitter.com/panKaplan Tomáš Kaplan Fojtík

  Tak přejít z HTC Wildfire (ano, taky jsem měl) na cokoliv je jako přestat jíst u Babici a začít chodit k Pohlreichovi :)

 • hukkv

  přejít z mýho shitdroidu na cokoliv je podstatně větší zážitek než z Wildfirre na Lumii :o )) – - ale sem rád že nejsem jedinej kdo by si jí rád nechal

  • http://kassycka.psaci.cz Kassycka

   Já myslim, že Lumii by si nechal rád každej! :) Dokonce i moji rodiče jsou nadšeni a to teda nejsou nijak velký fandové mobilních telefonů. Asi začnu šetřit…:)