«

»

Tak jde čas s Lumií #uzvimproc

Je čas na to, podívat se, jak trávím čas s Lumií. Nainstalovala jsem si různé aplikace a zkouším, co je dobré a co se mi naopak vůbec nelíbí. Protože jsem ale hračička, tak mám v telefonu asi nejvíc her.

Na Twitter jsem vyzkoušela: nativní aplikaci Twitter, moTweets, Mehdoh, Carbon a Rowi – Rowi se mi zalíbilo asi nejvíc, takže bych ho určitě doporučila i vám :)

Facebook si prohlížím v nativní aplikaci Facebook a stačí mi to – nejsem velká fanynka Facebooku a tak mi nijak nevadí, že aplikace ne vždy funguje tak, jak by měla (nezobrazuje upozornění…)

Taky se mi osvědčil CHMI meteoradar, protože často během týdne přejíždím z města do města, díky této aplikaci pohodlně zjistím, kde je jaké počasí a tak většinou ani nezmoknu :)

Foursquare mi v telefonu také nesmí chybět, mám nainstalovanou, jak nativní aplikaci, tak 4th and mayor, obě jsou poměrně svižné a čeknutí přes ně je pohodlné. Záleží spíš na každém, co mu bude víc vyhovovat. Já jsem si oblíbila 4th and Mayor.

A co se týká her určitě si zahrajte:

Burn the rope – pomocí plamínku musíte spálit celý obrazec vytvořený z lana, někdy při cestě narazíte na barevné mravence, kteří vám plamínek obarví či na zákeřné ploštice, které plamínek uhasí. Každopádně se určitě budete bavit :)

Kinectimals – by mohlo být novodobým Tamagotchim. Zvolíte si zvířátko (je na výběr z několika kočkovitých šelm) a o něj se staráte, cvičíte ho, koupete, hrajete si s ním. A můžete se se svým mazlíčkem dokonce vyfotit! :)

Harbor Master – navádíte lodě do přístavů a samozřejmě se vám nesmí srazit. Opět velice zábavná hra na dlouhé cesty :)

Lumie a potažmo Windows phone se mi líbí stále víc. Skvěle se ovládá a naučíte se s ním pracovat během chvilky!

A teď už jen dvě ilustrační fota! :)