«

»

Mixit není jen obyčejné műsli

Znáte to, přijdete do obchodu a chcete si vybrat dobré műsli, ale v jednom vám nevyhovují oříšky, další má příliš přidaného cukru, někde jsou fíky a ty vy prostě nejíte. Uděláte tedy kompromis a vezmete si něco, co vám ne zcela vyhovuje. Proč ale dělat kompromisy, když můžete mít ve svém műsli jen to, co máte rádi? Díky Mixit si to opravdu můžete dopřát :) A co je na tom nejlepší? Můžete si míchat ingredience v pohodlí domova. A je to fakt zábava. :)

Když jsem si vytvářela svůj první mix zapojila se skoro celá rodina a za chvíli to vypadalo jak když pejsek a kočička vaří dort (Ještě, že není na výběr sušené maso.). Určitě se nemusíte bát toho, že by mixování zabralo příliš času a nebo by výsledek byl nepoživatelný. Podle mě se to prostě nedá zkazit! Na výběr máte z mnoha přísad a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. Výborné je taky to, že přímo při míchání vidíte nutriční hodnoty vašeho mixu a celkovou cenu, takže můžete míchat tak, abyste nepřibrali a vaše peněženka moc nezhubla. Aby vám neunikla žádná nová dobrota, kterou si do Mixit můžete přidat, je dobré sledovat Mixit na Facebooku. A jestli nemáte Facebook, můžete Mixit followovat na Twitteru a pokud sociálním sítím neholdujete vůbec, novinky se dozvíte i na webových stránkách Mixit.

Máte-li z vytváření vlastních mixů trochu strach ani to není žádný problém (I když strach je zbytečný, míchání je tak snadné, že by to zvládla i moje babička.). Určitě si vyberete něco v hotových mixech. A pokud jste nerozhodní, můžete sáhnout po Degustačním mixu a vybrat si svého favorita ;)

U Mixit ale nemusíte objednávat jen műsli, v nabídce jsou i kaše a směsi suchých plodů. Jo a zase si to můžete všechno sami smíchat. No není to paráda? :)

Pokud jste fandové designu a nebo máte rádi pěkné věci určitě vás nadchnou tubusy ve kterých budete mít Mixit zabaleno. Máte na výběr z několika variant a všechny jsou moc pěkné, už vám nebudou kuchyň hyzdit igelitové pytle nebo papírové krabice od běžných műsli. Tubusy nejsou jen krásně provedené, ale i funkční, takže vám vaše dobroty vydrží dlouho čerstvé. Možná vás překvapí jejich velikost a to, že jsou plné, nekupujete si vzduch s trochou vloček :)

Já jsem si na otestování vybrala vlastní mnou vytvořený mix. Jeho základem je Ovesná klasika Dr. Bichera (50% ovesné vločky a 50% ovesné křupavé lupínky BIO) rozšířená o amarantová semena pufovaná a sezamová semena, do něj jsem přimíchala sušené ovoce (borůvky, brusinky, jablko a kiwi) a ořechy (kešu, lísková jádra, mandlové plátky). A světe div se, všechno tohle jsem v tubusu našla a ani mi to nedalo práci. Všechny přísady mají výbornou chuť a vločky jsou křupavé. Ke snídani, ke svačině, k večeři Mixit můžu jíst pořád :) S doručením jsem neměla nejmenší problém a nic nebylo díky důkladnému zabalení poškozeno. Jak vypadá balík přivezený pošťákem a co najdete po rozbalení, na to se můžete podívat v krátkých videích.

Na webových stránkách Mixit si můžete objednat i dárkové poukazy nebo doplňky (misku, lžíci…), máte možnost osobního převzetí vaší objednávky (nejen v Praze)… Pokud byste si s něčím nevěděli rady, odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE.

Co se týká műsli, já mám jasno a Mixit se stane součástí každého mého dne. :)